Witamy na stronie Punktu Przedszkolnego "Bajkowy Świat"!

Zapraszamy do BAJKOWEGO ŚWIATA - miejsca Wyjątkowego, które zostało stworzone z myślą o naszych małych Pociechach. Nasze małe Przedszkole jest miejscem nie tylko dla Dzieci, ale także dla ich Rodziców i Opiekunów. Dużo ciepła, radości i indywidualne podejście do każdego Dziecka to nasz priorytet w działaniu. Chcemy, aby każdy Maluch czuł się u nas jak u Mamy i mógł wszechstronnie rozwijać. Działamy w oparciu o potrzeby i bezpieczeństwo Dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Ten bardzo ważny okres w rozwoju każdego Dziecka będzie pierwszym etapem w pracy dydaktyczno-edukacyjnej.

NALEŻY PAMIĘTAĆ O TYM, że każde Dziecko jest wyjątkowe, dlatego postanowiliśmy stworzyć Bajkowy Świat, w którym będzie mogło rozwijać swoje umiejętności i kształcić swoją osobowość. Pragniemy zapewnić Państwa Dzieciom szczęśliwe dzieciństwo, a także miejsce, w którym Dziecko traktowane będzie z należytym mu szacunkiem.

"Dzieci są zwierciadłami, kiedy znajdują się w obecności Miłości, to ją odbijają
Kiedy Miłości nie ma, nie mają czego odbijać" (A. de Mello)